Çeşme Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

20 Mart 2013’te şirket kuruluşunun ardından Çeşme Ilıca 5123 Sok. 14/D adresinde Çeşme OSGB hazırlıkları tamamlandı. Çalışma Bakanlığı’na yapılan başvuru sonrasında 2 Mayıs 2013’te 597 nolu OSGB olarak onay alındı. Şuan Çeşme OSGB halen 4 doktor ve 5 iş güvenliği uzmanı ile yaklaşık 150 kuruluşa hizmet vermektedir. Çalışanları için sigorta güvencesinde etkin ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak, hizmet kalitesini hukukçu ve danışman kadronun iç denetimleriyle sürekli geliştirmek, ticaret ve etik arasında sağlam bir denge gözetmek temel ilkelerimizin başında yer almaktadır.

Çeşme OSGB

Hizmet verdiğimiz kuruluşlarda işveren ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği kültürünün geliştirilmesine katkı sağlayarak kaza ve hastalık riskinin olası en düşük düzeye çekildiği, güvenli ve verimli bir çalışma ortamı geliştirmektir.
Çalışma yaşamının güven duyduğu ve kucakladığı, kurumsallaşmayı başarmış örnek bir ortak sağlık güvenlik birimi olmaktır.

Hizmetlerimiz

İş Yeri Hekimliği 100
İş Güvenliği Uzmanlığı 100
İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri 100

Yönetim

İbrahim Sivrikaya
İbrahim Sivrikayaİşveren
Acil durum yönetimi konusunda uzman olan İbrahim Sivrikaya, etik, estetik ve ticaret dengelerini gözeterek iş adamı aday adayı statüsünü sürdürmektedir.
Tümer Sivrikaya
Tümer SivrikayaArGe, Yönetim, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
Geliştirdiği çalışma disipliniyle ve formlarla Çeşme OSGB’nin sağlam iskeletinin mimarıdır.
Ayşegül Sivrikaya
Ayşegül SivrikayaYönetim Kurulu Başkanı, Şirket Müdürü, İşyeri Hekimi
Obsesif hekimlik anlayışını klinikten iş sağlığı ve güvenliği alanına taşıyarak, işçi sağlığı hizmetlerinde Çeşme OSGB’nin öncü kişisidir.

Referanslarımızdan